Restaurant Univers
Restauranti
Veranda - Univers
Rezervo online
Na Kontakto
 

 

 


Elegancė, komoditet shije e rafinuar ēdo gjė e punuar dhe dizajnuar sipas standardeve tė fundit moderne gjithnjė me tendence tu dal nė prit kėrkesave tuaja.

Emri i biznesit krijohet ngadalė dhe me korrektėsi. Te gjithė ata qe na kanė vizituar dine mirė se shėrbimet tona janė korrekte profesionale dhe tė njė cilėsie te veēantė qe mbanė emrin Tonė: UNIVERS

Hapsirė e mjaftueshme dhe e ngrohėt, parkingje tė siguruara dhe mbi tė gjitha ju sigurojmė pėr ēastet e paharruara gjate vizitės suaj.

 

 WWW.UNIVERS-KS.COM
INFO@UNIVERS-KS.COM

BALLINA | RESTAURANTI | VERANDA | REZERVIMET | KONTAKTO

©UNIVERS RESTAURANT 2010 | DESIGNED BY KOSOVA MARKETING